Často kladené otázky

Kde nájdem výsledky aukcií?

Ako sa dozviem o nadchádzajúcich aukciách Pro art gallery?

Vo vašom účte sa prihláste k odberu oznámení o aukcii.

Je nevyhnutné mať vytvorený účet?

Nakúpiť v našom on-line obchode môžte aj bez vytvorenia účtu.
Účasť v aukcii je však podmienená registráciou, vyplnením fakturačných údajov v Profile a následným schválením vášho účtu prevádzkovateľom. Bez úplných fakturačných údajov schválenie účtu nie je možné.

Ako sa zaregistrujem na draženie v aukcii?

Najskôr si vytvoríte používateľský účet zadaním mena, e-mailovej adresy a hesla v našom registračnom formulári. Na zadaný e-mail zašleme odkaz. Po jeho kliknutí sa vytvorí váš používateľský účet. Vo svojom Profile si vyplňte a uložte svoje fakturačné údaje – bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete tu. Následne vám schválime váš účet a bude vám umožnená účasť na aukcii. O schválení vás budeme informovať potvrdzovacím e-mailom.

Ako funguje on-line dražba na Pro art gallery?

Pre účasť na dražbe sa najskôr prihláste do svojho účtu. Ak ešte u nás účet nemáte, vyplňte náš registračný formulár. Po potvrdení prevádzkovateľom bude váš účet oprávnený na draženie.
Na vybrané dielo kliknutím na “Prihodiť” prihadzujete aspoň v minimálnej možnej výške prihodenia, alebo si nastavíte limit a systém do jeho výšky prihadzuje za vás. Výherné prihodenie je záväzné.
Prevádzkovateľ má nárok na odmenu vo výške 15% z kúpnej ceny, ktorá pozostáva z vyvolávacej ceny a víťazného prihodenia.

Kde si môžem naživo prezrieť diela zo súčasnej aukcie?

Všetky diela, ktoré sú momentálne dražené, nájdete v našej predajni na Rázusovom nábreží 6.

Aké sú možnosti platby?

Váš nákup môžte uhradiť, prevodom na účet IBAN: SK59 0900 0000 0051 2442 2611 alebo kartou osobne v našej predajni na Rázusovom nábreží 6.
Platby v hotovosti neprijímame.

Aké sú možnosti doručenia?

a) Vaše dielo si môžte vyzdvihnúť osobne v našej kamennej predajni na Rázusovom nábreží 6.
b) Vrámci Slovenskej republiky poskytujeme doručenie kuriérom zadarmo.
c) Zásielky do zahraničia budú spoplatnené podľa cenníka doručovateľskej služby – prosíme, aby ste nás ohľadom konkrétnej zásielky kontaktovali emailom na info@proartgallery.sk alebo telefonicky na +421 944 727 007.
Na našej stránke používame súbory cookie. Viac o tom, čo sú to súbory cookie a ako ich používame nájdete na tomto odkaze.