#1571

Martin Jonáš (*09.05.1924 - †31.01.1996)

Bez názvu (1989)

Technika: akvarel

Rozmery: 32 x 49 cm (výška, šírka)

značené, rámované

Aktuálna cena: 0 €

Vyvolávacia cena: 180 €

Prihodení: 0

Účastníkov: 0

Aukcia končí o: 11d, 13h, 6m, 26s

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli dražiť