Domov
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Welcome
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Detail diela
0
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
#1194
Imrich Vysočan
(*1924 - †1994)
Bez názvu
(1947)
Technika:
akvarel na kartóne
pridali ste techniku
danu techniku uz sledujete
Rozmery:
42 x 58 cm (výška, šírka)
malé oderky na papieri, nerámované
Konečná cena:
0 €
Vyvolávacia cena:
80 €
Prihodení:
0
Účastníkov:
0
Aukcia skončila
Na našej stránke používame súbory cookie. Viac o tom, čo sú to súbory cookie a ako ich používame nájdete
na tomto odkaze
.
Súhlasím