#918

Jozef Kollár (*08.03.1899 - †21.10.1982)

Bez názvu (1952)

Technika: olej na kartóne

Rozmery: 22.5 x 13.5 cm (výška, šírka)

pôvodné rámovanie

Konečná cena: 180 €

Vyvolávacia cena: 180 €

Prihodení: 1

Účastníkov: 1

Aukcia skončila