#40

Neznámy Autor

Na pláži

Technika: olej na doske

Rozmery: 43 x 52 cm (výška, šírka)

nové rámovanie

Konečná cena: -- €

Vyvolávacia cena: 150 €

Prihodení: 0

Účastníkov: 0

Aukcia skončila