Domov
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Welcome
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Detail diela
0
Bratislava - Korvinova brána
Bratislava - Korvinova brána
#378
Neznámy Autor
Bratislava - Korvinova brána
Technika:
olej na kartóne
pridali ste techniku
danu techniku uz sledujete
Rozmery:
45.5 x 37 cm (výška, šírka)
neznačené, nerámované
Konečná cena:
-- €
Vyvolávacia cena:
120 €
Prihodení:
0
Účastníkov:
0
Aukcia skončila
Na našej stránke používame súbory cookie. Viac o tom, čo sú to súbory cookie a ako ich používame nájdete
na tomto odkaze
.
Súhlasím