#1729

Július Nemčík (*12.11.1909 - †7.1.1986)

Bez názvu (1980)

Technika: akvarel

Rozmery vo výreze: 81 x 12 (výška, šírka)

značené, pôvodné rámovanie

Konečná cena: 150 €

Vyvolávacia cena: 150 €

Prihodení: 1

Účastníkov: 1

Aukcia skončila

O autorovi

Roku 1972 získal ocenenie národný umelec.