Domov
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Welcome
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Detail diela
0
Zátišie s kyticou
Zátišie s kyticou
#1131
Gabriela Schillerová
(*30.03.1924 - †1993)
Zátišie s kyticou
Technika:
olej na sololite
pridali ste techniku
danu techniku uz sledujete
Rozmery:
57 x 46 cm (výška, šírka)
neznačené, nerámované
Konečná cena:
0 €
Vyvolávacia cena:
100 €
Prihodení:
0
Účastníkov:
0
Aukcia skončila
Na našej stránke používame súbory cookie. Viac o tom, čo sú to súbory cookie a ako ich používame nájdete
na tomto odkaze
.
Súhlasím